Rozpoczynamy sezon

27 Wrzesień 2016 at 08:35

W minioną środę odbył się pierwszy akcent szkolnego sezonu sportowego – zawody organizowane przez MSZS – Indywidualne biegi przełajowe. Miło nam donieść, że mocnym akcentem swój udział zaznaczyli w nich, w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych nasi uczniowie.

Janek Kałusowski ukończył bieg na 6 m do ostatnich metrów walcząc w czołowce o medale, a tuż za jego plecami na 7 i 8 m finiszowali Janek Wojdal i Jędrek Piotrowski. Ich świetna postawa, plus miejsca w 3 i 4 dziesiątce pozostałych naszych biegaczy – Dawida Topolskiego, Kuby Jarosza i Michała Krenca,

dały nam I m drużynowo!!!

Nieco gorzej tym razem poszło dziewczętom, osłabionym brakiem najlepszej zawodniczki (choroba:( ). Najwyżej w klasyfikacji uplasowała sięAntosia Szymczak – na 11 m, a zespół zajął IV lokatę.

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na przełajowe sztafety 🙂

P.S. Na zdjęciu m.in. Janek Kałusowski (pierwszy z lewej) i absolwent naszego kochanego IIILO, tu dekorujący zwycięzców, olimpijczyk z Rio de Janeiro – Filip Wypych (pierwszy z prawej)