Medalowe siatkarki !!!

24 czerwca 2017 at 15:36

Ostatnim akcentem rywalizacji sportowej w ramach Licealiady organizowanej przez MSZS były turnieje siatkówki plażowej dziewcząt i chłopców.
Ogromnie miło nam poinformować, że nasze dziewczęta po sukcesach na parkiecie udowodniły swoją supremację także na piasku 🙂 Szkoła mogła do turnieju wystawić dwie pary i jedna z nich w składzie – Basia Lewandowska i Oliwia Wasiak zdobyła złoty medal (!!!!!!), a druga – w składzie Kaludia Olczyk, Natalia Olesińska i rezerwowa Olga Flies medal brązowy (!!!). Także w punktacji drużynowej nasza szkoła okazała się najlepsza, zdobywając okazały puchar za pierwsze miejsce. Złote medalistki wywalczyły także prawo startu w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Niestety kontuzja jednej z dziewcząt uniemożliwiła im walkę o kolejny medal 🙁

W kategorii chłopców reprezentowała nas tylko jedna para – Wojtek Cierpikowski i Kuba Filipkowski. Chłopcy walczyli dzielnie i dotarli do ćwierćwinału kończąc w nim swoją przygodę w turnieju.

Gratulujemy!

20170612_140317 (1) 20170612_140232 (1)