Zapraszamy do wzięcia udziału w Talentach Kościuszki!

23 marca 2018 at 21:04

Samorząd Uczniowski III LO pragnie serdecznie zaprosić wszystkich uczniów do udziału w Talentach Kościuszki! Jedyne takie talent show w naszej szkole, niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich wyjątkowych umiejętności i zdobycia sławy oraz uznania! 🙂

Kiedy? 4 kwietnia po 5 godzinie lekcyjnej (13:00)! Gdzie? Oczywiście w auli naszego liceum! Nie wiesz, czy jesteś wyjątkowy…? My wiemy, że jesteś (jak każdy trójkowicz)!

Kategorie pozostawiamy otwarte, możesz zaprezentować wszystko, co zechcesz (w granicach rozsądku) – fotografia, taniec, śpiew, czy magiczne sztuczki – każdy jest u nas mile widziany. Jedyne co musisz zrobić to zgłosić się osobiście lub przez Facebooka do Janka Włodarczyka (IId) i Miki Wysockiej (IIb) bądź poprzez formularz internetowy maksymalnie do 2 kwietnia (poniedziałek).

Spróbuj swoich sił, warto, ponieważ na wygranych czekają atrakcyjne nagrody… 😀

Dokładne kategorie prezentowanych talentów oraz limit czasowy ich prezentowania zostaną ustalone na podstawie zgłoszeń uczestników.