Dni kultury hinduskiej

3 Wrzesień 2013 at 20:03

W pierwszej połowie marca [2009] Samorząd Szkolny wraz z uczennicami klasy II a planuje zorganizować „Dni Kultury Hinduskiej”.

Wśród pomysłów są między innymi : przygotowanie prezentacji na temat kultury hinduskiej, dyskusja na temat nierówności społecznych w dynamicznie rozwijających się Indiach, pokazy filmów Bollywood, warsztaty tańca brzucha, dyskusja nad wielokrotnie nagradzanym filmem Danniego Boyle’a „Slumdog. Milioner z ulicy”.

Finałem obchodów „Dni Kultury Hinduskiej” ma być zbiórka pieniędzy na przeprowadzenie akcji „Adopcja na odległość” i pomoc naszym rówieśnikom w Indiach w uzyskaniu dobrego wykształcenia.

Jeżeli masz jakiś pomysł jak można ciekawie zorganizować to wydarzenie lub chcesz nam pomóc w realizacji – napisz do nas!

samorzad.szkolny.3lo@gmail.com