Siatkarkom w złocie do twarzy!

16 czerwca 2018 at 10:01

Po wywalczeniu w brawurowy sposób Mistrzostwa Łodzi w Licealiadzie (w finale pokonały inną naszą parę – Basię Lewandowską i Oliwię Wasiak!!!), naszym dziewczynom – Nikoli Miązek i Patrycji Wróbel (rez. Sylwia Jaskólska) na tyle spodobało się „złoto”, że postanowiły do kolekcji dołączyć kolejne.

Tym razem ranga zawodów była wyższa, bo udaliśmy się do Sieradza na Mistrzostwa Woj. Łódzkiego, ale nikomu nie udało się powstrzymać naszego zespołu!!! Po kolejnych wygranych meczach z drużynami z Tomaszowa, Aleksandrowa i Skierniewic, Nikola i Patrycja wywalczyły awans do finału, w którym 2:0 pokonały drużynę z Piotrkowa i sięgnęły po kolejne złote medale!!!

Gratulacje dla dziewcząt!!! … i podziękowania za wsparcie finansowe wyjazdu dla Rady Rodziców!!!