Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

23 czerwca 2018 at 21:28

Wczoraj miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

Oficjalna część rozpoczęła się o godzinie 10 w auli, gdzie po wprowadzeniu sztandaru został odśpiewany hymn. Następnie miała miejsce przemowa Pani Dyrektor Marii Włodarczyk oraz przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Juliusza Żaka. Niestety, przyszedł też czas na pożegnania – p. prof. Wojciech Kaczmarski, p. prof. Krystyna Serafin oraz p. Marianną Kasprzak zdecydowali się odejść na emeryturę. Każde z nich wygłosiło wzruszającą mowę. Rozdano nagrody dla uczniów, którym udało się uzyskać świadectwa z wyróżnieniem. Uhonorowani zostali również uczniowie zaangażowani w działalność kulturalną i artystyczną, uczestnicy konkursów matematycznych, finaliści Olimpiady Geograficznej oraz sportowcy.

Całą uroczystość prowadziły Michalina Wysocka z 2b oraz Aleksandra Sadowska z 1c.

 

Zdjęcia autorstwa Janka Włodarczyka:


Rok szkolny 2017/2018 był rokiem udanym dla naszej szkoły. Był to pierwszy rok, w którym ponownie wznowiono działalność Samorządu Uczniowskiego, dwójce naszych uczniów udało się uzyskać tytuły finalistów w XLIV Olimpiadzie Geograficznej, nasi sportowcy odnieśli tak liczne sukcesy, że ciężko je wszystkie wymienić, gościliśmy u siebie uczniów z Rotary Youth Exchange, braliśmy udział w wielu wydarzeniach, konkursach, spektaklach (nie tylko w języku polskim)… podsumowując, dużo się działo. Mamy nadzieję, że te wakacje będą równie udane, że te wolne dni upłyną Wam we wspaniałej oraz bezpiecznej atmosferze, a zarówno humor, jak i pogoda, Wam dopiszą. 🙂

Wesołych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!