Spotkanie z gwiazdą siatkówki

14 października 2018 at 20:40

W minionym tygodniu, nieco z zaskoczenia zawitała w nasze szkolne mury jedna z największych i najbardziej utytułowanych gwiazd w historii siatkówki – Giba. Mający w swoim dorobku z reprezentacją Brazylii Mistrzostwo Olimpijskie, dwukrotne v-ce oraz trzykrotnie wywalczony tytuł Mistrza Świata (żeby wymienić tylko te największe sukcesy) zawodnik spotkał się z naszymi uczniami, żeby promować zdrowy styl życia wyrażający się aktywnością fizyczną. Opowiadał o swojej karierze, udzielił kilku wskazówek naszym reprezentantkom w siatkówce, poprowadził rozgrzewkę i rozegrał mecz towarzyski z naszymi uczniami. Spotkanie z nim było wspaniałą okazją na poznanie wielkiego, a zarazem skromnego i bardzo sympatycznego sportowca i na pewno pozostanie w pamięci wszystkich, którzy znali go tylko z relacji telewizyjnych.