Zawody licealnej Ligi LA

14 października 2018 at 19:50

Podobno „nic dwa razy się nie zdarza”, ale w ostatnią środę (tak jak przed rokiem) pogoda uniemożliwiła rozegranie zawodów licealnej Ligi LA i w ostatni piątek nasza drużyna chłopców (tak jak przed rokiem) zdobyła medal na tych zawodach. Tylko jedno się nie zgadza – tym razem brązowy, a nie jak przed rokiem srebrny, ale 1 punktem(!) (przy ponad 800) przegrywając srebro.
Chłopcy startowali w składzie: 100m – Biskupski J., Nowacki K., Pietrasiak I., 200m – Golis B, Skwierczyński P., 400m – Włostek P., Sówka J., 800m – Topolski D., Salski A., 1500m – Pokorski K., skok w dal – Wożniak H., Osial M., Kazimierczak J., Pchnięcie kulą – Adamczyk P., Gacek J., sztafeta 4×100 – Skwierczyński, Woźniak, Golis, Włostek.
W poszczególnych konkurencjach na podium stawali – Włostek, Gacek i sztafeta.
W tym roku fantastycznie spisały się też nasze dziewczęta, które walczyły dzielnie do ostatniej konkurencji o miejsce na podium w „drużynówce”, ostatecznie plasując się tuż za podium – na 4 pozycji. Tu też mieliśmy kilka sukcesów indywidualnych – 2 m w skoku wzwyż zajęła Patrycja Owczarek, a trzecia w tej samej konkurencji była Oliwia Markiewicz. Trzecie miejsce w kuli zajęła także Wiktoria Bogusz, a skład drużyny uzupełniły: A. Adler, W. Machała, J. Dzierżanowska, M. Glica, Z. Kittel, O. Kowalczyk, L. Deszczka, N. Miązek, K. Pawelec, W. Pawlicka, M. Rumińka, J. Skrok, W. Stępień.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek!!! Forma jest!!!