III miejsce dla III LO

22 października 2018 at 18:47

9 pażdziernika w Lesie łagiewnickim odbyły się Mistrzostwa Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów. 9-cio osobowa drużyna dziewcząt to: Kinga Pawelec, Julia Komorowska, Sara Gulak, Zuzanna Kittel Wiktoria Ostrowska, Laura Deszczka, Magdalena Glica, Olga Kowalczyk, oraz Oliwia Markiewicz. Płeć męską reprezentowali: Michał Cegliński, Bartek Golis, Hubert Woźniak, Piotr Rzeńca, Patryk Skwierczyński, Antek Salski, Wojtek Owczarek, Jakub Sówka. W rezerwie wspierali: Patryk Adamczyk, Przemek Wąsik, Mateusz Lewandowski, Michał Krysiak. Dystans dziewcząt to 8 x 1000m., a chłopców 8x 1200 m. Obie drużyny stanęły na podium zajmując 3 miejsce. Walka była ogromna szczególnie na ostatnich zmianach. Gratulujemy naszym biegaczkom i biegaczom I dziekujemy za trud I wspaniałą rywaliację o jak najlepsze miejsce!!!