Drzwi Otwarte 29.05.2019

31 Maj 2019 at 20:17

29 maja w III LO odbyły się Drzwi otwarte. Gimnazjaliści i uczniowie kończący szkołę podstawową oraz ich rodzice i opiekunowie mogli przekonać się, co wyjątkowego ma w sobie nasze liceum, porozmawiać z jego uczniami i nauczycielami, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz zapoznać się z możliwościami rozwoju, jakie oferuje nasz szkoła. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu bardzo licznie odwiedzili naszą szkołę. Mamy nadzieję, że spotkania i rozmowy podczas Drzwi otwartych pozwolą podjąć ważną decyzję o tym, gdzie uczyć się przez najbliższe kilka lat. Zapraszamy do III LO i zachęcamy do dołączenia do grona uczniów naszej szkoły! Informacje o naborze i profilach klas znajdują się na naszej stronie w zakładce – Rekrutacja.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‚slide'”

]