Jarmark Świąteczny

3 Wrzesień 2013 at 20:32

Dnia 22 grudnia 2010 roku, po raz drugi w historii III LO odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy przygotowany przez uczniów Trójki. Podczas trwania imprezy każda z klas sprzedawała przygotowane przez siebie produkty.

Od soków i sałatek, poprzez gofry i inne słodycze, aż do koralików i wszelkiego rodzaju ozdób. Wszystko to można było kupić podczas trzech pierwszych przerw. Pieniądze zebrane w ten sposób zostały przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom w województwie łódzkim. A kwota, którą udało się zgromadzić była naprawdę niebagatelna – ponad 2000 złotych. Rywalizacja pomiędzy klasami, w ilości zebranych pieniędzy do końca pozostała bardzo wyrównana, jednak w końcu zwyciężyła klasa IB. Naszą uwagę przyciągnęły pyszne soki klasy IIF oraz niedrogie przysmaki IF i IB. Chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za trud włożony w przygotowanie jarmarku.
Jan Rożewski