Ostatki

3 Wrzesień 2013 at 20:32
 Dnia ósmego marca w naszej szkole odbyły się ostatki, które pokryły się z Dniem Kobiet. Bardzo śmieszny był widok wampirów, lotników, ojców chrzestnych ganiających z kwiatami za wiedźmami, rozkładającymi się pannami czy plażowiczami.
O godzinie jedenastej po klasach ruszyła pięcioosobowa komisja „przebierańcowa”. Jej zadaniem było ocenianie strojów wszystkich klas oraz przebrań najbardziej wyróżniających się uczniów. O dwunastej zakończyła ona swoją podróż, a już godzinę później zaczęła się gala.
Jako pierwsza wystąpiła klasa II A z przedstawieniem „Sztuka kochania.” Później nastąpiło najciekawsze – rozstrzygnięcie konkursu przebierańców, którego nagrodą był Tort Dyrektora. Kategorie klasową wygrała pierwsza F, jako lotnicy i ich dziewczyny z „Top Gun”, zaś najlepiej przebranymi okazali się Kuba jako punk, Olek jako Jigsaw oraz Mateusz i Ania jako para barokowa.
Po ogłoszeniu wyników na otarcie łez przegranym oraz dla zwycięzców wystąpiła Paulina śpiewająca „Bad Day” oraz Tomek i Artur z „Ain’t No Sunshine” i „Whisky”.
Krzysztof Szyszkiewicz