Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Fundacji mBanku

18 Czerwiec 2019 at 20:06

Pamiętacie film o Enigmie autorstwa naszych uczniów we współpracy z XIII Technikum w Łodzi? Otóż, 10 czerwca ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Fundacji mBanku z okazji obchodów Roku Matematyki. Miło nam poinformować, że film rysunkowy „Enigma” zajął II miejsce w temacie: „Marian Rejewski, Jerzy Różycki i Henryk Zygalski”. Autorami projektu są uczniowie III LO z klasy Ic: Maja Kałczak i Maksym Kowalski oraz uczniowie z XIII Technikum: Łukasz Jagieła, Paweł Pater i Jonatan Wudel. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozpowszechnienia naszej inicjatywy. Film obejrzało bardzo wiele osób dzięki temu, że:
➡️ Ponad 20 szkół z Łodzi i woj. łódzkiego wyświetliło go na wybranych zajęciach.
➡️ „Enigma” znajduje się na stronie III LO oraz na szkolnym facebooku.
➡️Rodzice, młodzież i nauczyciele Trójki promowali nasz film.

Warto również wspomnieć, że nagrodzonych zostało tylko 18 z ponad 140 szkół. Gratulacje!