Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

25 Czerwiec 2019 at 19:42

19.06.2019 r. miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się o godzinie 10 w auli, gdzie po wprowadzeniu sztandaru został odśpiewany hymn. Następnie miała miejsce przemowa Pani Dyrektor Marii Włodarczyk. Rozdano nagrody dla uczniów, którym udało się uzyskać świadectwa z wyróżnieniem. Uhonorowani zostali również uczniowie zaangażowani w działalność kulturalną i artystyczną, uczestnicy konkursów przedmiotowych i Olimpiad oraz sportowcy. Niestety, przyszedł też czas na pożegnania – ks. Jacek Granatowski, po 15 latach zakończył pracę w III LO. Mijający rok podsumowali także przedstawiciele Rady Rodziców oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Ada Adler. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji!