Studniówka 2013

3 Wrzesień 2013 at 20:44

8 lutego w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana Studniówka. Aby tradycji stało się zadość, bal maturalny miał miejsce w historycznym budynku Trójki. Zadaniem maturzystów było własnoręczne udekorowanie sal w tematyce miast świata.

Ku uciesze zgromadzonych, imprezę rozpoczął kabaret studniówkowy.  Aktorzy odgrywający role trójkowych nauczycieli zachwycili talentem oraz rozbawili publiczność do łez. Maturzyści tanecznym krokiem  przeszli do kolejnego etapu imprezy czyli tradycyjnego poloneza. Po udanej części oficjalnej towarzystwo rozeszło się do klas, a później nastąpił czas szampańskiej zabawy na parkiecie. Tańce na przemian w rytmie muzyki DJa oraz zespołu trwały do rana. Wspólnie przygotowana impreza zakończyła się wspólnymi porządkami. Do domów maturzyści rozeszli się zadowoleni i uśmiechnięci. To był niesamowity bal!

 _mt52032.jpg