Dzień ziemi!

3 Wrzesień 2013 at 20:47

21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Ziemi, zalicząjący się od paru lat do tradycyjnych świąt III Liceum Ogólnokształcącego. Tym razem impreza przebiegła pod hasłem „Genetyka w praktyce- nadzieje i zagrożenia”. Uczniowie klas pierwszych i drugich wykazali się ogramną pomysłowością i kreatywnością w przygotowaniu stoisk, które można było podziwiać w auli. W ten sposób III LO uczciło Pierwszy Dzień Wiosny bawiąc się i ucząc.

Nad prawidłowym przebiegiem święta czuwała p. prog. Krystyna Serafin- pomysłodawca i koordynator Dni Ziemi, a także organizatorki: Ewelina Górmińska, Lidia Pawińska i Monika Sęk. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.