Sztafetowe biegi przełajowe w Parku Sienkiewicza

24 Wrzesień 2020 at 12:19

To była prawdziwa „zespołowa robota”! W środę 23.09. – znów udowodniliśmy, że 3 LO ma najlepszych sportowców – tym razem w sztafetowych biegach przełajowych w pobliskim Parku Sienkiewicza!
Nasza reprezentacja dzielnie spisała się na dystansie 8x1000m (dziewczyny) i 8×1200 m (chłopcy).
Zawody, odbyły się w dość nietypowych, bo covidowych warunkach – nie ścigaliśmy się na ostatnich metrach trasy z innymi uczniami łódzkich szkół – walczyliśmy z własnymi słabościami i zmęczeniem. Jak możecie się domyślić oczywiście zwyciężyliśmy 😃. Czy wygraliśmy z innymi drużynami, to się dopiero okaże po „korespondencyjnym” porównaniu z wynikami innych szkół, ale i tak wiemy 😉, że spisaliśmy się na medal 🥇! Dokładnie jak nasi w-fisci: Pani Profesor Najbert, która przygotowywała do startu sztafetę dziewcząt,
Pan Profesor Melka odpowiedzialny za sztafetę chłopców, Pan Profesor Lesiak, który zagwarantował najlepszy doping i Pani prof. Sioch odpowiedzialna za logistykę! Reprezentacja dziewczyn 🏃‍♀️: Gabrysia Kowalczyk, Patrycja Najder, Zosia Defratyka, Kornelia Kudanowska, Martyna Goszczyńska, Małgosia Nowakowska, Wiktoria Ostrowska, Daria Wojnarowska Reprezentacja chłopaków 🏃‍♂️: Czarek Komosa, Krzysiek Pogoda, Artur Ciesielski, Mikołaj Cieślik, Kuba Sętkowski, Szymon Kaszyk, Janek Sut i Kuba Barański – Wszyscy dziękujemy naszej „szalonej reporterce” Idzie Adach i „dobrym duchom” drużyn – Zuzi Karpińskiej i Kubie Nenczakowi👏👏👏 P.S. Ostateczne wyniki wkrótce.
CAŁA SZKOŁA TRZYMA KCIUKI👍!!! (w-f-iści będą sprawdzać!!!)