Zbiórka świąteczna!

18 Grudzień 2020 at 11:53

W tym szczególnym czasie chcielibyśmy zachęcić do pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują.
Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce dla Podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi!
Aby zachęcić do pomocy ogłaszamy konkurs! Klasa o najgorętszych sercach otrzyma świąteczny upominek. Zbiórka trwa do 24.12.2020 do godziny 12:00. Co należy zrobić, aby pomóc oraz wziąć udział w konkursie?
To bardzo proste! Należy wpłacić uzbieraną kwotę, na konto Fundacji i wysłać potwierdzenie wykonania przelewu w wiadomości prywatnej do Jagody Rumińskiej.
Zachęcamy wszystkich do pomocy!

Fundacja Dom w Łodzi to wyjątkowy dom dziecka – dom dla dzieci chorych, niepełnosprawnych.
Został utworzony w 2006 roku, jako pierwszy taki dom w Polsce, do tej pory jedyny. Założyła go Pani Jolanta Bobińska, pełna energii kobieta, która poruszona losem Dawidka, drobniutkiego wcześniaka porzuconego
w szpitalu, postanowiła pomagać tym najbardziej bezbronnym i osłabionym już na starcie. Od tego czasu działa Fundacja Dom w Łodzi. Działają całą dobę, cały tydzień, 12 miesięcy w roku. Wujowie i Ciocie,
czyli Wolontariusze i Opiekunowie Dzieci, wkładają swoje całe serca w rehabilitację, leczenie, zbudowanie bezpiecznego i kochającego domu dla swoich Podopiecznych.
Pomóżmy Im razem! Numer konta Fundacji Dom w Łodzi: 3408 0000 4302 0171 6018

https://www.domwlodzi.org/pl/