Życzenia świąteczne! 🎄

22 Grudzień 2020 at 22:19

Kochani Uczniowie, szanowni Rodzice, drodzy Absolwenci i Sympatycy III LO! Ten rok był wyjątkowo trudny i zaskakujący dla nas wszystkich. Życzymy Państwu, aby te Święta mimo wszystko były magiczne, przepełnione radością i spokojem oraz aby nadchodzący rok był rokiem obfitującym w dobro. Bardzo tęsknimy za szkołą, gwarem na korytarzach, a przede wszystkim za bezpośrednim kontaktem z naszymi Uczniami. Owocem tej tęsknoty jest mała niespodzianka w postaci kolażu naszych świątecznych zdjęć. Mamy nadzieję, że wywoła on uśmiech na Państwa twarzach 🙂 Wszystkiego dobrego!

Nauczyciele III LO im. T. Kościuszki w Łodzi

W tym szczególnym czasie życzymy, aby i te Święta Bożego Narodzenia były radosne, spokojne, spędzone w rodzinnej atmosferze, a nadchodzący nowy rok był rokiem bez zmartwień!

Samorząd Uczniowski