Spotkanie uczestników projektu eTwinning

15 Luty 2021 at 12:11

Od listopada ubiegłego roku uczniowie klas drugich, z grupy języka hiszpańskiego H1, biorą udział
w międzynarodowym projekcie eTwinning „Una herencia española” pod opieką p. prof. Pauliny Subdys-Locatelli.

Dwunastego lutego na platformie Teams odbyło się spotkanie członków projektu! Uczennice z grupy H1,
ich koleżanki i koledzy z ITCG Ezio Vanoni w Vimercate i z Rigas Valsts vacu gimnazja oraz nauczyciele języka hiszpańskiego „spotkali się”, by lepiej się poznać i omówić dotychczasowe efekty pracy.
Noelia Lentas-Sanchez z klasy 2Dg i Zosia Zięba z klasy 2Ag przedstawiły najciekawsze prezentacje polskiej grupy.

Uczniowie muszą ściśle współpracować z uczestnikami z Włoch i Łotwy. Lepsze poznanie europejskiej kultury i tradycji, używanie języka hiszpańskiego w kontaktach z rówieśnikami, rozwijanie kompetencji informatycznych i stworzenie własnej interaktywnej strony – oto główne cele projektu.