Bal mikołajkowy w III LO

14 Grudzień 2022 at 11:41

Bal mikołajkowy w III LO dla dzieci z „Anieliska”

6 grudnia wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali w naszej szkole bal mikołajkowy dla 40 dzieci ze Świetlicy Środowiskowej „Anielisko”, przy sanktuarium Jezuitów. Wcześniej w piątek i sobotę nasi wolontariusze zbierali słodycze w sklepach Lidl i Biedronka przy ul. Dąbrowskiego 17/19. To z nich przygotowaliśmy paczki dla dzieci z „Anieliska”. W naszej szkole zbieraliśmy też pluszaki, które dodaliśmy do paczek. Po wspólnych zabawach i konkursach na wszystkich czekała ciepła pizza, co było wielką radością dla dzieci, wolontariuszy i wychowawców Świetlicy. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale. Dziękuję Pani Dyrektor za możliwość zorganizowania balu w naszej szkole. Wszyscy czekamy na następny bal mikołajkowy za rok.

Opiekun SKC w III LO
Paweł Pietrala