Studniówka 2014

23 Luty 2014 at 16:34

Po raz pierwszy od wielu lat, III L.O. postanowiło zorganizować studniówkę poza murami szkoły. Mimo obaw, ta decyzja okazała się być słuszna. Tegoroczny bal odbył się w przepastnym Białym Pałacu. Imprezę tradycyjnie rozpoczął polonez. Uczniowie III klas dali z siebie wszystko prezentując nietypowe układy taneczne. Publiczność nie mogła wyjść z podziwu. Program studniówkowy wywołał uśmiechy na twarzach nauczycieli i nie tylko. Podczas zabawy tanecznej, na telebimach były wyświetlane choreografie do znanych hitów. Integracji na parkiecie nie było końca. DJ zadbał o każdy gust, dobierając wszechstronny repertuar. Poziom usług gastronomicznych zachwycił wszystkich. Młodzieży najbardziej spodobał się stół z przystawkami, przy którym można było poczęstować się m.in. sałatkami, owocami morza, makaronami, czy ciastami (furorę zrobił tort czekoladowy). Zabawa trwała do białego rana. Uczestnicy imprezy jednogłośnie uznali ją za bardzo udaną.

Wszystkim maturzystom życzymy owocnej nauki i sukcesów na maturze.

Foto: MR Studio