Komunikat do kandydatów do III Liceum Ogólnokształcącego na rok szkolny 2014/2015

23 Czerwiec 2014 at 10:57

Wprowadzanie danych ze świadectw do systemu naboru elektronicznego odbywa się od 27 czerwca do 2 lipca 2014 r., do godz. 1600.

Zakwalifikowani do przyjęcia do szkołyproszeni są o osobiste stawienie się w III Liceum Ogólnokształcącym w celu dopełnienia formalności związanych z rekrutacją:

4 lipca – godz. 13-15

7 lipca – godz. 9-15

8 lipca godz. 9-12

Przypominamy, że kandydaci składają do liceum:

• świadectwo ukończenia gimnazjum
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego
  • wniosek z gimnazjum o przyjęcie do klasy pierwszej
  • kartę zdrowia
  • 2 zdjęcia
  • odpis aktu urodzenia (do wglądu).

Kandydaci wypełnią formularz danych osobowych (dokładny adres zamieszkania i zameldowania), dokonają wyboru 1 i 2  języka obcego oraz zadeklarują uczestnictwo w zajęciach religii albo etyki.

Kandydaci otrzymają informację o podręcznikach oraz stroju sportowym.

Szkoła proponuje wyjazd integracyjny dla klas pierwszych w dniach 4 – 7 października 2014r. do Zakopanego. Bliższych informacji udzielą wychowawcy klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.