Koty i Belfry 2014

25 Październik 2014 at 15:38

Już tradycją w naszej szkole stał się Chrzest Kotów oraz Belfry, oba wydarzenia mające miejsce 14 października w Dzień Nauczyciela.

W tym roku nauczyciele odbierali nagrody między innymi w kategoriach: „Mistrzowie czułych słówek”, „Kenijski Sprinter”, „Złote jabłko dla najpiękniejszej”, „A gdybym zgolił ten wąs” oraz „Najlepszy cytat”. Galę przygotowała klasa IIC, a triumfatorką była pani profesor Hanna Stasiak.

Pedagogom złożone zostały życzenia z okazji ich święta, przyznano również nagrody dyrektora szkoły, zarówno dla nauczycieli jak i pracowników administracji.

Nie mogło również zabraknąć szkolnej imprezy, tzw. ”Kotów”, podczas których pierwsze klasy konkurują między sobą, walcząc o pierwsze miejsce oraz o przedłużenie szkolnej wycieczki. Na początku uczniowie odpowiedzieli na pytania sprawdzające wiedzę o szkole, następnie mieli za zadanie rozszyfrować zdjęcia z młodości naszych nauczycieli, a na końcu czekała ich sztafeta, a podczas niej picie kisielu przez słomkę i obieranie ziemniaków. Potyczki wygrała klasa Ic i to oni będą organizowali „Koty” w przyszłym roku. Gratulujemy!