Matura 2020

Drodzy Maturzyści,

Egzamin maturalny rozpocznie się 8 czerwca o godz. 9.00. Zdający w auli szkolnej (sala 207) oraz w sali gimnastycznej (sala 110) będą wpuszczani do szkoły od godz. 8.15. Pozostali abiturienci od godz. 8.30.
Na egzamin o godz. 14.00 – j. polski – pr wchodzicie wejściem od ul. Sienkiewicza, egzamin jest w auli (sala 207). Proszę przyjść o godz. 13.30.

Te godziny wejścia do szkoły obowiązują również na matematyce – pp, j. angielskim pp, biologii, chemii.
Na egzamin z j. angielskiego – pr będziecie wchodzić od godz. 13.15.

Przypominam o bezwzględnym obowiązku noszenia maseczek i rękawiczek oraz dezynfekcji rąk.

Przy wejściu do szkoły będą panie woźne, które zadbają o płynne przejście do sal i pomogą w dezynfekcji
i zostawieniu Waszych rzeczy osobistych. Telefony i inne urządzenia muszą być wyłączone
i pozostawione poza salą egzaminacyjną.

Osoby, które cierpią na alergię i potrzebują chusteczek lub leków, mogą je ze sobą mieć, ale zgłoszą to przewodniczącemu Zespołu Nadzorującego egzamin i zostaną posadzeni bez losowania numerków. O złym samopoczuciu lub objawach choroby trzeba natychmiast poinformować przewodniczącego ZN. Podczas egzaminu będą otwierane drzwi aby przewietrzyć sale. Nie będziemy otwierać okien ze względu na hałas
z ulicy.

Przewodniczący ZN będą informowali o wszystkich zaleceniach i procedurach dotyczących przebiegu egzaminu i sposobie opuszczenia sal. Proszę postępować zgodnie z ich instrukcjami.

Po egzaminie na stolikach przed salami będą wyłożone kody dostępu do wyników egzaminów w panelu ucznia na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Proszę je ze sobą zabrać i przechowywać do momentu ogłoszenia wyników w sierpniu.

Pan prof. P. Pietrala zaprasza serdecznie na Mszę Św. w intencji Maturzystów do kościoła oo. Jezuitów przy ul. Sienkiewicza w niedzielę 7 czerwca o godz. 20.30

Pozdrawiam serdecznie,

Maria Włodarczyk
Dyrektor Szkoły
tel. 506006356