Lekkoatleci wśród najlepszych w województwie!

22 Październik 2017 at 17:05

Trzymanie kciuków pomogło! Nasza drużyna lekkoatletyczna chłopców zajęła 5 miejsce w rozgrywanych 10.10.17r w Sieradzu Mistrzostwach Woj. Łódzkiego w Lidze LA szkół ponadgimnazjalnych poprawiając jeszcze wynik punktowy z Mistrzostw Łodzi sprzed tygodnia i biorąc udany rewanż na ekipie lokalnego, łódzkiego rywala – XLIII LO.
Indywidualnie na podium stanął jedynie Michał Bechciński w kuli, ale w „team-ie” siła!
Na maksimum swoich mozliwości bijąc rekordy życiowe startowali także pozostali kulomioci – Michał Gabrylczak i Wiktor Kopeć, wszyscy skoczkowie w dal – Kuba Lichawski, Antek Salski, Mikołaj OsialJanek Wojdal w biegu na 400m, długodystansowcy (obaj świetne wyniki) Jacek Solecki i Piotrek Rzeńca, a i pozostali walczyli o ułamki sekund w swoich startach.
Mimo, że zawody trwały bardzo długo, to do końca humory nas nie opuszczały. Podium postanowiliśmy jednak zostawić… 🙂