Brązowi koszykarze!

1 Marzec 2018 at 07:59

Z niewielikimi nadziejami na medal Licealiady przystępowaliśmy w tym roku do Mistrzostw Łodzi w koszykówce chłopców. Jednak z rundy na rundę zespół się „rozkręcał” i apetyty rosły. Wreszcie, po roku przerwy, naszej szkolnej drużynie udało się ponownie stanąć na podium, tym razem na jego najniższym stopniu zdobywając brązowe medale.

W czterozespołowych finałach musieliśmy uznać wyższość LO Gortata (żadna niespodzianka 🙂 ) i I LO (po bardzo zaciętym pojedynku, którego losy rozstrzygnęły sie dopiero w końcówce), a pokonaliśmy ekipę XXXI LO.

Drużyna była „napędzana” przez dwóch liderów – Marcela Karpiaka i Michała Bechcińskiego, ale każdy ze składu – Dawid Bryszewski, Antek Salski, Wojtek Cierpikowski, Kuba Gawryś, Kuba Chmielewski, Hugo Leszczyński, Kuba Lichawski, Mikołaj Turczak, Wiktor Wąsiewicz i Seweryn Koślicki, wniósł swoim zaangażowaniem i walką wkład w sukces zespołu!

Gratulujemy!!!