DRODZY UCZIOWIE
Przed Wami upragnione wakacje – czas odpoczynku, podróży, spotkań oraz realizacji marzeń. Życzymy wszystkim:
☀️ słonecznych i pełnych radości wakacji,
🎒wielu niezapomnianych przygód,
🌴odpoczynku od szkolnych obowiązków,
✈️bezpiecznych podróży i powrotów,
⚡energii do podejmowania nowych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.
Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, w górach, na rowerze oraz podczas korzystania z Internetu.
☀️ Udanych, pogodnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!☀️