(Prawie) Mistrzowie

1 Listopad 2015 at 18:28

Po świetnym starcie w Mistrzostwach Łodzi szkół ponadgimnazjalnych zakończonym zdobyciem przez naszych uczniów złotego medalu, nasza męska sztafeta przystąpiła do udziału w Mistrzostwach Województwa.

Po dobrym zeszłorocznym biegu podczas, którego zajęliśmy 7 miejsce nasze oczekiwania w tym roku były równie duże. Nikt się jednak nie spodziewał, że po 9 zmianie nasza szkoła w składzie B. Morzyszek, K. Graszka, M. Walczak, J. Jarosz, J. Filipkowski, M. Łabuziński, W. Sobieraj, B. Malec, J. Solecki, J. Piotrowski – rez. J. Michalak będzie na rewelacyjnym 2 miejscu, przed szkołami sportowymi słynącymi ze świetnych biegaczy.

Fatalny zbieg okoliczności sprawił jednak, że nie było nam dane zająć 2 miejsca, a tym samym zakwalifikować się na Mistrzostwa Polski. Jakub Jarosz biegnący na ostatniej zmianie doznał bardzo groźnie wyglądającego upadku, który mógł zakończyć się dla niego tragicznie. Nasz zawodnik upadł na nierówności terenu i mimo prób nie był w stanie kontynuować biegu. Chwilę po biegu został przetransportowany przez trenera Tomasza Melkę do pobliskiego szpitala. Niestety konsekwencją tego wypadku była dyskwalifikacja naszej szwafety.

W tym roku mieliśmy ogromnego pecha, ale wierzymy, że w przyszłym znowu powalczymy o równie dobre wyniki. Kubie życzymy natomiast szybkiego powrotu do zdrowia.

jaro

#jesteśmyztobą