Doceniają nasze sportowe osiągnięcia :)

5 Październik 2016 at 19:32

W dniu 28 września 2016 roku w gościnnych progach Zespołu Szkól Przemysłu Spożywczego w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 137 odbyła się uroczystość podsumowująca sportowy rok szkolny 2015/2016. W podsumowaniu uczestniczyło wielu znamienitych, związanych ze sportem i szkolnictwem gości: posłanka na Sejm RP – M. Niemczyk, v-ce Prezydent Łodzi – T. Trela, dyr Wydz. Sportu -a i dyr Wydz. Edukacji – K. Jurek.Uczniowie łódzkich szkół uczestniczyli w zawodach sportowych o randze Mistrzostw Łodzi na trzech poziomach edukacyjnych:  szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół ponadpodstawowych objętych kalendarzem zostało 10 dyscyplin sportowych. W tym współzawodnictwie zajęliśmy miejsce na podium 🙂 – trzecie!!! To konsekwencja wspaniałych startów naszych szkolnych sportowców w minionym roku szkolnym.

Licealiada
  1. XXXII Liceum Ogólnokształcące
  2. Liceum Marcina Gortata
  3. III Liceum Ogólnokształcące
  4. XXVI Liceum Ogólnokształcące
  5. XXXI Liceum Ogólnokształcące
  6. I Liceum Ogólnokształcące

Także indywidualnie wspaniały sukces odniosła nasza uczennica Magda Pierzchała – medalistka MP i uczestniczka MŚ w biegach górskich, któa wygrała Plebiscyt na najlepszego ucznia – sportowca!! w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy!!!

Więcej informacji na stronie MSZS

img_6433 img_6442