Pożegnanie klas trzecich

10 maja 2018 at 00:36

Już część matur za naszymi absolwentami, więc przypomnijmy sobie jak ich żegnaliśmy…

27 kwietnia o godzinie 12 rozpoczęliśmy oficjalne pożegnanie klas trzecich w auli. Powitana została Pani Dyrektor, zgromadzeni goście, rada pedagogiczna oraz abiturienci. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu nastąpił moment zmiany pocztu sztandarowego.

W imieniu młodszych kolegów ciepłe słowa pożegnania przekazał ze sceny dla maturzystów Krystian Grzesiak (kl. IIA). Podziękować za spędzone lata nie omieszkali również trzecioklasiści, Dominika Kałużna oraz Jacek Solecki (kl. IIIA).

Następnie nagrodzeni zostali najlepsi: wręczone zostały stypendia oraz wyróżnione świadectwa. Nie pominięto też sportowców – za ich sukcesy dziękowali i gratulowali im prof. Lesiak oraz prof. Melka.

Na koniec uczniowie spotkali się po raz ostatni w swoich salach z wychowawcami, jeszcze jako uczniowie trzecie liceum… Po tym maturzyści oficjalnie stali się absolwentami, zakończyła się dla nich nauka w szkole średniej. Wszystko co znane zostawili za sobą. Czeka ich teraz trudny czas, jednak wszyscy wierzymy, że każdy podąży swoją upragnioną ścieżką.

Powodzenia!

Monika Jędrzejczak IIA

Zdjęcia autorstwa Janka Włodarczyka z IID:

[CZYTAJ DALEJ]