Wymiana do Niemiec

16 Listopad 2022 at 13:26

W dniach 7.11-11.11 bieżącego roku nasi uczniowie razem z Panem Profesorem Wiktorem Miodownikiem wzięli udział w wymianie do Niemiec. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia jak wygląda edukacja w niemieckiej szkole, poznania nowych ludzi, u których mieszkali oraz kultury sąsiedniego kraju. Uczniowie mieszkali w okolicy miasta Barsinghausen i tam też przez dzień mogli uczęszczać do szkoły. W kolejnych dniach miała miejsce wycieczka do Hannoveru, sąsiedniego miasta, które również uczniowie mogli zwiedzić i poznać o nim wiele ciekawostek. Inna atrakcją była wycieczka do Hamburga, gdzie odbył się rejs statkiem, zwiedzanie muzeum sztuki i wycieczka po miescie. Zdaniem uczniów było to bardzo ciekawe doświadczenie i z chęcią pojechaliby jeszcze raz.