KOTY

1 Listopad 2023 at 23:21

Zgodnie z tradycją 3 LO, także i w tym roku, po paru tygodniach dobroci pierwszoklasiści musieli przejść chrzest. 30 października 2023 r. społeczność uczniowska, oficjalnie przyjęła w swoje szeregi młodszych kolegów i koleżanki. Uczniowie klasy 2C zadbali o atrakcyjne konkurencje, z którymi musieli zmierzyć się pierwszoklasiści. Zabawa była doskonała, choć uczestnikom nie zawsze było łatwo pokonywać poszczególne trudności, jednakże poradzili sobie świetnie. Klasy pierwsze pokazały także swoje umiejętności taneczne, każda klasa wraz z wychowawcą zaprezentowała choreografię stworzoną na potrzeby zabawy. Trzeba przyznać, że polotu i dowcipu im nie brakuje, oraz że drzemią w nich dusze artystyczne. Największą ilość punktów uzyskała klasa 1D, której wychowawcą jest Pan Prof. Adrian Wojciechowski. Serdecznie gratulujemy!

Film przedstawiający występ klasy 1D, która zajęła I miejsce.