Koncert Świąteczny

18 Styczeń 2024 at 09:16

21 grudnia odbył się w Trójce coroczny szkolny Koncert Świąteczny

Uczennice i uczniowie wykazali się zaangażowaniem, profesjonalizmem i dostarczyli całej szkolnej społeczności wspaniałej rozrywki oraz prawdziwych wzruszeń.

Koncert prowadzili Julia Barylska oraz Maks Balcerowski.

Wystąpili:

Klasa 3A z piosenką „Świeć, gwiazdeczko, mała świeć”

Jakub Woźniak z utworami „Please come home for Christmas” oraz „White Christmas” (fortepian i śpiew)

Antonina Owczarek, Jagoda Jóźwiak, Karolina Pawlak, Maja Kruszyńska, Maja Mendel, Julia Swacyna z tańcem do „Jingle Bells”

Alicja Wereszka z piosenką „Last Christmas”

Michalina Natkaniec i Jan Sobczyński z utworem „La vie en rose” (śpiew, fortepian, gitara)

Klasa 3E z wychowawczynią, p. Prof. Natalią Stańczyk, z utworem „Rockin’ around the Christmas Tree”

Julia Jaworska (śpiew) i Gabriela Pełka (taniec) w utworze „Noel”

Michalina Natkaniec i Anna Ionova w fortepianowym duecie z utworem ze „Śpiącej Królewny” Czajkowskiego

Ksawery Białek, Aleksandra Chromińska, Natalia Łukasiewicz, Dagmara Maciejczyk, Łukasz Matusiewicz, Antonia Ryśnik, Dawid Stachowiak, Roksana Szymaniak, Lila Brudz, Kajetan Chamialec, Jagoda Kamińska, Oskar Okarmus, Bartek Stępień w utworze „Feliz Navidad”.

Podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w przygotowanie koncertu – wspaniałym artystom, prowadzącym, niezawodnym uczniom odpowiedzialnym za kwestie techniczne oraz dekoracje.

Organizacja i opieka p. P. Subdys-Locatelli i p. A. Antczak.

Zdjęcia: Julia Podciechowska