XXI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

27 Marzec 2024 at 10:28

W semestrze zimowym 2023/2024 uczniowie z klas 1C, 2B i 2D uczący się języka hiszpańskiego z p. Pauliną Subdys-Locatelli oraz uczniowie z grupy języka angielskiego A4 (klasy 2B i 2C), pod opieką p. Joanny Witkowskiej, przystąpili do XXI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Dzięki programowi Insta.Ling chętni uczniowie mieli możliwość poszerzania umiejętności językowych, utrwalania słownictwa oraz prawidłowej hiszpańskiej wymowy.

Największą systematycznością wykazali się:

– język hiszpański: Kamila Szymala z 1C, Antonina Nawrocka i Natalia Jeziorska z 2D, Aleksandra Pawlak, Maja Gruchała, Maja Płocka, Zofia Sarniak z 2B

– język angielski: Nadia Bożek, Aleksandra Pawlak, Maja Płocka, z 2B, Zofia Jordan, Agata Jugowicz, Natalia Keller, Wiktoria Rajewska, Hanna Tomczyk, Hanna Ucińska, Julia Urbańczyk z 2C.

Serdecznie gratulujemy postępów i wytrwałości!