Dzień Ziemi

31 Marzec 2014 at 19:59

Dzień ziemi 21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Ziemi, który stał się już tradycyjnym świętem w III Liceum Ogólnokształcącym. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy było Miasteczko Zdrowia. Uczniowie klas pierwszych oraz drugich wykazali się bardzo dużą pomysłowością oraz zaangażowaniem. Kolorowe stoiska ze zdrową żywnością oraz stoiska przedstawiające choroby wynikające z niezdrowego trybu życia można było podziwiać w auli. Właśnie w ten sposób III LO uczciło pierwszy dzień wiosny.

Nad całą imprezą czuwała p. Krystyna Serafin, której bardzo za to przedsięwzięcie dziękujemy. Podziękowania należą się również klasie Ic, która pomagała w koordynowaniu pracy Miasteczka Zdrowia. Mamy nadzieje, że za rok Dzień Ziemi również odbędzie się w naszej szkole i będzie obchodzony jeszcze huczniej.

Natalia Radwańska Ic