Sportowa moc Trójki

2 Wrzesień 2014 at 22:58

Miło nam donieść, że w podsumowaniu rywalizacji sportowej za rok szkolny 2013/14 w ramach Mistrzostw Łodzi organizowanych przez Miejski Szkolny związek Sportowy, nasza szkoła zajęła bardzo wysoki 4 m.
Trzeba zauważyć przy okazji, że wyprzedziły nas 2 szkoły prowadzące klasy sportowe (XXXII LO i Lic. M. Gortata) oraz XXV LO, mocno współpracujące z klubami sportowymi. Nasze największe sukcesy w minionym roku to medale w sztafetach pływackich i przełajowych, oraz wysokie pozycje (5-8) siatkarek i siatkarzy, ale do punktacji wlicza się wszystkie starty!!!

Przy okazji jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wylali choć kropelkę potu w międzyszkolnych zawodach i liczymy na waszą aktywność w nowym roku szkolnym 🙂 W załączniku szczegółowe podsumowanie

Scan MSZS-page-001