Trzecie?! LOOO!!! Tworzymy historię!!!

16 Październik 2014 at 15:11

… a konkretnie tworzą ją nasi uczniowie! „Najstarsi górale” – prof. Melka i prof. Najbert nie pamiętają, żeby kiedykolwiek jedna szkoła zdobyła w tym samym roku oba złote medale w Mistrzostwach Łodzi w sztafetowych biegach przełajowych. A w tym roku udało się… i to nam! … i to z jaką przewagą!

Dokonali tego:

– dziewczęta – Grochowalska Karolina, Marcinkiewicz Karolina, Szymczak Antonina, Śliz Justyna, Zapart Wiktoria, Sypuła Anna, Garnys Aleksandra, Olesińska Natalia, Walczak Emilia, Jasińska Julia, Malaya Maja i …

– chłopcy – Morzyszek Bartek, Bucholc Bartek, Graszka Kacper, Malec Bartek, Sobieraj Wojtek, Adamiak Michał, Łobuziński Mateusz, Kuśmidrowicz Michał, Bąk Witek, Jarosz Kuba (rezerwa – Walczak Mateusz, Mościcki Janek, Miszczak Kamil)

Obie drużyny będą nas reprezentować w rozgrywanych w najbliższy czwartek Mistrzostwach Województwa. Gratulujemy i już trzymamy kciuki pamiętając o tym, że dziewczęta będą bronić brązu sprzed roku 🙂

20141015_102833 20141015_103525 20141015_103645