Nasi szkolni koszykarze zdobyli brązowe medale Mistrzostw Łodzi

28 Marzec 2015 at 16:44

Nie było łatwo… ale udało się!

Zaespół w składzie – górny szereg lewej str: Karol Pietruszka, Janek Łaszkiewicz, Kuba Kordialik, Mateusz Śnieżek, Janek Mościcki i prof. Tomasz Melka; dolny szereg: Filip Szumilas, Kacper Graszka, Michał Szymański i Bartek Morzyszek (w zespole grali także – Adrian Kowalczyk i Dawid Marczyk) po brawurowym przejściu przez eliminacje, ćwierćfinał i półfinał (0 porażek w 10 meczach) z impetem rozpoczęli też rywalizację w 4-ro zespołowym Finale. W pierwszym Meczu pokonali XLII LO, niestety po pierwszym zwycięstwie nadeszły dwie porażki – z LO JP II (z którym wygrali wcześniej w półfinale) i LO m. Gortata. Wystarczyło to do zajęcia 3m i zdobycia brązowych medali. Chłopaki obiecują, że w przyszłym roku będzie lepiej 🙂 Gratulujemy i trzymamy kciuki… do przyszłego roku.

zdjecie