Goście z AIESEC w III LO

21 Czerwiec 2015 at 22:21
W dniach 15-19 czerwca gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z działającej na całym świecie organizacji studenckiej AIESEC*. Zhao Bin yu z Singapuru, Nantanat Thawilanusorn z Tajlandii, Mara de Falco z Włoch i Saransh Rao ze Stanów Zjednoczonych przyjechali do Polski w ramach międzynarodowego programu edukacyjnego „Become Active”, którego celem jest propagowanie tolerancji, idei wielokulturowości oraz zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Przez cały tydzień prowadzili zajęcia, podczas których uczniowie mieli okazję wysłuchać prezentacji o ww. krajach, dowiedzieć się czegoś nowego o ich kulturach i tradycjach oraz o zasadach zdrowego żywienia. Ponadto, podczas zajęć wychowania fizycznego niektórzy mogli również spróbować swoich sił w dalekowschodnich sztukach walki. Wszystkie zajęcia były prowadzone wyłącznie w języku angielskim, co było świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Spotkania te były bardzo ciekawym doświadczeniem i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.

Dziękujemy organizacji AIESEC i wolontariuszom za zaangażowanie i otwartość. Zapraszamy ponownie! 🙂

*Więcej o organizacji AIESEC znajdziecie tu:  http://aiesec.pl/